Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 25

Etkind, Alekszandr: A lehetetlen Erósza. A pszichoanalízis története Oroszországban. Bp., 1999, Európa. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15646.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15647.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15648.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Molnár Antal: A zenetörténet szociológiája. Kultúra és Tudomány. Budapest, 1923, Franklin-Társulat, 191p. Kiadói némileg foltos aranyozott egészvászon kötés.
15649.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15650.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Buday László: Fejlődés, hit, alkat. (München), 1944, Veritas. Kiadói félvászon kötés, picit szakadt, foltos kiadói papírborítóban.Jó állapotban.
15651.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15652.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15653.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15654.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15655.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15656.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15657.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft