Porcelán Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1519732
11124
289
Jelzett matricás csésze és alj (2 db), hibátlan, eredeti dobozában 1524662
11125
289
50000
Kínai erotikus jeleneteket ábrázoló aljzószer tartó. Kézzel festett, fém rátétes, jelzett, hibátlan./
Chinese porcelain love-potion holder with erotic images painted on it. With metal onlay. d:11 cm 1523391
11126
289
5 db porcelán macska figura, köztük jelzettek, különböző méretben 1523425
11127
289
5 db macska figura, köztük 1 db kerámia, különböző méretben 1470930
11128
289
"HUNFILA 2009" feliratú porcelán sörös korsó, matricás, hibátlan, jelzett, m: 18 cm 1525228
11129
289
4800
Vegyes városképes porcelán emlékkorsó (Sopron, Győr, Buda, Budapest..stb.), 9 db, Alföldi és Hollóházi porcelán, matricás, jelzett, hibátlanok, 11 cm. és 20 cm. közötti méretben. 1501153
11130
289
5 db porcelán falitányér, matricásak, hibátlanok, d: 16 és 24,5 cm 1430812
11131
289
6500
Kínai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 1506746
11132
289
Kézzel festett szecessziós aufsatz, jelzett (B), kopott, hajszálrepedéssel, d:24 cm, m:13 cm 1522535
11133
289
Jelzett szovjet teás csésze aljjal, kézzel festett, hibátlan 1526203
11134
289
Máz alatt festett kobaltkék látképes gyümölcsös tál, jelzett, máz alatti repedésekkel, d: 31 cm 1508539
11135
289
Kínai teáskészlet (Kanna, 6 csésze), matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában, kanna: m: 17 cm., csésze: 6x4 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft