Porcelán Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1424763
11112
289
Jelzett porcelán órakeret, részben kézzel festett, sérülésekkel, jelzett, m: 21 cm., h: 24 cm. 1522796
11113
289
Hutschenreuther csésze és alj +süteményes tányér, matricás, jelzett 1522650
11114
289
Rosenthal love cup, matricás, jelzett, hibátlan 1522637
11115
289
Trettau csésze és alj + süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan 1522561
11116
289
Rosenthal karácsonyi limitált dísz tányér, jelzett, apró karcolással, matricás, d:24,5 cm 1522523
11117
289
Tripits mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1522497
11118
289
Reichenbach mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan 1330158
11119
289
30000
Royal Dux vadászkutyák, kézzel festett, jelzett (Schubert), hibátlan, m:25 cm, h:36 cm 1295169
11120
289
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm 1504132
11121
289
Bavaria repülős porcelán tányér, matricás, hibátlan, jelzett, d: 22 cm 1498016
11122
289
Párocska, jelzett szovjet porcelán, kézzel festett, hibátlan, m:27 cm 1510137
11123
289
Kínai nő figura, kézzel festett, jelzett, enyhén kopott, m: 38 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft