Porcelán Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1524649
11076
289
Herendi virágmintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x5 cm. 1524737
11077
289
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x5 cm. 1524735
11078
289
Herendi porcelán virágmintás cipő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10x5x4 cm 1524750
11079
289
Herendi virágmintás mini váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6 cm. 1524751
11080
289
Herendi virágmintás mini váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6.5 cm. 1524774
11081
289
Herendi virágmintás mini váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6 cm. 1522790
11082
289
Herendi teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1524692
11083
289
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm 1521716
11084
289
cca 1880 Zsolnay borotvatartó, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzett, matricás, h:22 cm 1520005
11085
289
Zsolnay kis kulacs, Erzsébet híd felirattal. Matricás, jelzett, hibátlan 7cm 1520003
11086
289
Zsolnay, fűszertartó, matricás, kopott, hibátlan, jelzett. 13 cm 1520001
11087
289
2200
Zsolnay, munkásokat ábrázoló porcelán váza. festetlen. Hibátlan, jelzett. 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft