1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
cca 1910-1915 Köhler-féle tűzoltószekér 2 db fotója,
elő- és hátoldalán pecséttel jelzett, hajtásnyommal, egyik szakadt / Fire guard coaches 2 original photos 23x16 cm
cca 1910-1920 15 kötet a Millók könyve sorozatból, valamint 1 kötet a Koronás regények sorozatból. Bp., Singer és Wolfner. Viseltes, szakadozott papírkötés.