Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 74
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453044
10548
289
Ex libris - small-graphics
Tóth Rózsa (1942 -): 1848-as forradalom emlékére Linó, papír, jelzett, 16x10 cm 1378058
10549
289
Ex libris - small-graphics
Peteris Upitis (1896-1976): Ex libris Blasbjerg. fametszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1467075
10550
289
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libiris Dr Ludwig Bencze. Színes fametszet, papír, jelzett a dúcon, 7×6 cm 1396294
10551
289
Ex libris - small-graphics
Varsányi Pál (1902-1990): Ex libris Galmbos. Fametszet, papír, jelzett, 7×6 cm 1396252
10552
289
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Erotikus ex libris, fametszet, papír, jelzett, 8×4 cm 1439703
10553
289
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal (1928-2014): Ex libris PF. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 10×4 cm 1502589
10554
289
Ex libris - small-graphics
Vecserka Zsolt (1941-): In Memoriam Albert Schweitzer, fametszet, jelzett, jelzett a dúcon, 12x8 cm. 1380039
10555
289
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiß (1911-2007) Ex libris. Fametszet. Jelzett / bookplate, wood-engraving. Signed. 16x12 cm 1396227
10556
289
Ex libris - small-graphics
prof. Jaroslav Vodrázka (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, 10x7cm 1378277
10557
289
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiss (1911-2007): Ex libris Kongres 1972. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7 cm 1396239
10558
289
Ex libris - small-graphics
Forsblom, Yngve (1906/1914-1982): Ex libris Olof Storsten, fametszet, jelzett, 13,5×10 cm 1419367
10559
289
Ex libris - small-graphics
Zádor István (1882-1963): Ex libris Stefan Kellner. litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 11.5x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft