Bolhapiac Tételek száma: 326
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1522383
11292
289
Flea Market
Kis bolha tétel: Mig-29 repülőgép kitűző, tájoló, hamutál, 45 db katonai gomb. 1523351
11293
289
Flea Market
"J. Godet u. Sohn kgl. Hofjuweliere, Berlin" feliratos óratartó tok 1522340
11294
289
Flea Market
Papírpénzvizsgáló / UV lámpa, új állapotban eredeti dobozában, működik 1524399
11295
289
Flea Market
Retro csehszlovák bakelit fűszerdaráló, jelzett, m: 15 cm 1524282
11296
289
Flea Market
2 db fém órasúly, rozsdás. h: 15 cm 1524352
11297
289
Flea Market
Mini réz mozsár törővel, m:6 cm, m:12 cm 1394128
11298
289
Flea Market
5 db mese és ismeretterjesztő diafilm 1522666
11299
289
Flea Market
3 db W&G alpakka csésze, jelzett, m: 6 cm d: 9 cm 1522329
11300
289
Flea Market
Luis XIV. for man, férfi parfüm, bontatlan csomagolásban, 50 ml 1460242
11301
289
Flea Market
Art deco alátéttartó, 5 db alátéttel, festés kopott, d: 10 cm, m: 13 cm 1460304
11302
289
Flea Market
Bizsu tétel nyakláncokkal, medálokkal, brossokkal, legyezővel, stb. 1446674
11303
289
Flea Market
Logarléc, eredeti tokban, h: 30 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft