Bolhapiac Tételek száma: 326
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1522453
11352
289
Flea Market
Mappin&Webb fagylaltos kehely, alpakka, jelzett, m:12 cm 1330144
11353
289
11000
Flea Market
Cukordoboz, rezezett alpakka, mesterjeggyel, 12×9 cm, m:9 cm 1462367
11354
289
Flea Market
Úttörőnyakkendó 2 db, 1967 és 1967 KISZ és Úttörő emlék zászló, 27×31 cm és 39×39 cm 1508108
11355
289
Flea Market
SJ jelzéssel: Téglát cipelő. Réz falikép, fa keretben, 9×13 cm 1525521
11356
289
Flea Market
Vegyes szemüveg tétel, 8 db, 4 szemüvegtokkal 1525324
11357
289
Flea Market
6 db Nowotny fém csontos tálka, jelzett, 7x16 cm 1525343
11358
289
Flea Market
"Las Vegas" vörösréz rulett, működőképes állapotban, d: 14 cm 1524516
11359
289
Flea Market
Mutatós mohaachát nyaklánc, h: 49 cm 1524513
11360
289
Flea Market
Mutatós karneol nyaklánc, h: 60 cm 1525240
11361
289
Flea Market
"Grand Hotel Margitsziget" alpakka kiöntő, jelzett, 17x10x10 cm 1525256
11362
289
Flea Market
Alpakka cigarettatartó doboz, jelzett, 16x8x2,5 cm 1525335
11363
289
Flea Market
Bronz tolltartó tálka, jó állapotban, 23x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft