Váradi énekeskönyv. A keresztyeni gyülekezetben valo isteni diczeretek... Varadon, 1566. Bp., 1975. Akadémiai Kiadó. Kiadói, kissé sérült nyl-kötésben, védőtök és kísérőtanulmány nélkül
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kopottas, foltos egészvászon kötés, az elülső védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső előzéklap foltos, fekete-fehér fotókkal, festett lapélekkel.
Gerhard J. Bellinger: Nagy valláskalauz. Budapest, 1990, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, színes és fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
XII. Pius élete és válogatott beszédei
Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp.-Esztergom, 1943, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászonkötésben. A gerinc kissé kopottas, az utolsó néhány lapon ázásnyom.
DOM katolikus könyvek 3 kötete:
dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Budapest, 1933, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Mihelics Vid: Világproblémák és a katolicizmus. Budapest, 1938, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
dr. Kühár Flóris: A lélek szemével. Budapest, 1930, Dom Kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.