Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 130

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, kissé viseltes gerinccel, kissé sérült kötéssel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
15024.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15026.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Siklóssy László: Svábhegy. Bp., 1987, ÁKV. Az 1929. évi kiadás (Bp., Athenaeum) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
15027.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15029.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15030.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A Panoráma Külföldi városkalauzok sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15031.

A Panoráma "Külföldi városkalauzok" sorozat 4 kötete: Velence, London, Bukarest, Leningrád. Kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15032.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fiona Wild (szerk.): Kuba. Útitárs sorozat. Fordította: Bánk Judit. Budapest, 2008, Panemex Kft. Kiadói papírborító, 336 p.
15033.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fucskár Ágnes-Fucskár József Attila: Pécs, a sokszínű város. Pécs, 2010, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15034.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15035.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft