30 000 Ft
Honvédelmi Minisztérium Központi Irattár két kiadása, 2 db, számos melléklettel, vázlattal, térképpel, és ábrával illusztráltak, egy részük kihajtható: A Horthy-hadsereg központi szervei. Honvédelmi ügyek. Összeállította Harangozó Károly. Bp., 1961, 165 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Jó állapotban. Adalékok a Horthy-hadsereg szervezetének és háborús tevékenységének tanulmányozásához (1938-1945). Összeállította Dr. Csima János. Bp., 1961, 423 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a kartontokos 14 db melléklet hiányzik. Jó állapotban.