Kakucsi Géza: "Fel, fel vitézek a csatára!..." (Kalandozások háborús emlékeim között.) Debrecen, [2003], Debreceni Nyugdíjas Egyesület. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált! Jó állapotban.
Militärlexikon. Berlin, 1973, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Második kiadás. Kiadói műbőr kötés, német nyelven. Jó állapotban. /
Leatherette-binding, in german language.
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, kopottas borítóval, pár lap kijár (3-16 p.), a kötése kissé viseltes, sérült (720-721 p.), több ezer katona fotójával és életrajzával.
Ignaz Kankoffer: Ruhmeshalle der k. k. österreichischen Armee, Wien, 1864, Karl Gorischef Buchhandlung. Kiadói vászonkötésben, jó állapotban.
Töredék 312. oldalig / Linen binding. Fragmentary.
Honvédelmi ismeretek III-IV. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas félvászon kötés. Az egyik oldal ragasztott, a kötése laza. Megviselt állapotban. Fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrálva.
Szovjet repülés, Sztálini repülés. Cikkgyűjtemény a parancsnokok és pártpolitikai munkások számára. Bp., 1950, Honvédelmi Minisztérium. 128 p. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lapon apró sérülés.
Luftflotten. Sonderheft Militärwissenschaftl. und Techn. Mitteilungen. Wien. 1928. 752p. + 1 t (a többi 4 hiányzik) Papírkötésben / 1 table is present from 5
Csontos István mk. alez.: Tüzérségi fegyverek szerkezettana (Általános Lövegszerkezettan) II. kötet. Budapest, 1978, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, 254 p. Volt könyvtári példány, pecséttel. Ragasztott papírkötés. A hátulsó szennylapon tollal firka.