Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Budapest, 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva.
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (011. sz.)
Vitéz Ferenc: É. Kovács László festőművész, honismereti kutató munkássága. Debrecen, 2006, Ethnica. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Fleming, John - Honour, Hugh - Pevsner, Nikolaus: The Penguin Dictionary of Architecture. London, 1980, Penguin Books. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
Imago sorozat két kötete:
Oto Bihalji-Merin: Él-e még a művészet? Fordította Szaszovszky József. Bp., 1988, Corvina. Kiadói papírkötés.
Edgar Wind: Művészet és anarchia. Fordította Turai Hedvig. Bp., 1990, Corvina. Kiadói papírkötés.