Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 433

15793.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Régi magyr vitézi énekek és elegyes dalok. Összeáll.: Thaly Kálmán. 1-2. köt. Pest, 1864, Lauffer. Megviselt papírkötésben.
15794.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kosztolányi Dezső: Tina. Gyoma, 1916, Kner. Megviselt vászonkötésben.
15795.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Pellico Szilvio értekezése az emberi kötelességekről. Olaszból fordította Császár Ferenc. Pest, 1853, Lukacs L. és Társa Könyvnyomdája. Kiadói restaurált papír, megviselt állapotban.
15796.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15797.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Aforizmák. Az aforizma francia mesterei. Vál.: Körmendy Marianna. Bp., 2004, HOGYF Editio. 273. számú sorszámozott példány, készült 500 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15798.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15799.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Garay Antal: Párisi és hazai forradalmi emlékeim 1848-1849. Gyoma, 1914, Kner. Erősen megviselt vászonkötésben.
15800.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tutsek Anna: Marietta. Ifjusági regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla kissé hullámos, de belül jó állapotban.
15801.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
15802.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Arany János: Rózsa és ibolya. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15803.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Illyés Gyula: Hetvenhét magyar népmese. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, az elülső szennylapja kijár, a fűzése kissé laza. Első kiadás.
15804.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft