Nyomtatványok Tételek száma: 324
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1515865
12707
288
Printed Materials
cca 1900 Ricordo di Venezia, nagyméretű album, szakadt szecessziós borítóval, az elülső borító belsején Horváth Jenő ex libris-szével, fametszet. 1414575
12708
288
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards 1414581
12709
288
Printed Materials
cca 1900 2 db dombornyomott, litho üdvözlő kártya / 2 itho greeting cards 1360959
12710
288
Printed Materials
cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm 1378073
12711
288
Printed Materials
cca 1900 Az olasz királyi cslaádot ábrázoló lito kép / Litho image depicting the Italian royal family. 9x11 cm 1414577
12712
288
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards 1515417
12713
288
Printed Materials
cca 1900-1943 3 db reklám katalógus és árjegyzék: Kohn József Arad épület és műbádogos katalógusa, 1911 Fehérnemű értesítő, Auer Ignác Fia üzletének katalógusa, 1943. évi rádió árjegyzék. 1518790
12714
288
Printed Materials
cca 1900-1950 Kis doboznyi papírrégiség tétel, benne térképek, nyomtatványok. 1437744
12715
288
Printed Materials
1900-1905 Szombathelyi egyházmegyei körlevélek,(
1900 I-XI; 1901 I-VII,IX-X; 1902 I-XI, 1903 I-XI, XIII, XII; 1904 I-IX, 1905 I-V.), Szombathely, Egyházmegyei nyomda, korabeli kopottas félvászon kötés, változó állapotban, többnyire foltos állapotban. 1514503
12716
288
Printed Materials
cca 1900-1950 13 db szentkép, vegyes minőségben, 7x4 és 12,5x8 cm közti méretben 1513898
12717
288
Printed Materials
1902 Kossuth Lajos születésének századik évfordulója alkalmából rendezett ünnepségkre invitáló nyomtatvány, Budapesti Kávés-Ipartársulat, Buschmann F.-ny. 1516095
12718
288
Printed Materials
1902 A Journal Amusant No.181., journal humoristique francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, hátsó borítólapon hiánnyal / French humor magazine Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft