1953 Ék Sándor (1902-1975): Békéért, 5 éves tervünkért! Szavazz a Népfrontra!, Bp., Szikra-nyomda, restaurált, 84x58 cm / Hungarian communist propaganda poster, restored, 84x58 cm
Vegyes nyomtatvány tétel: Gyárfás Miklós Társasutazás c. verseskötete a szerző által aláírva, viseltes állapotban, Zádor István és Grantner Jenő művészek 1958-as kiállításának katalógusa Zádor István által aláírva, szakadt, viseltes állapotban, Benczédi Sándor szobrászművész életrajzát tartalmazó füzet.
1959 Magyar Államvasutak Jelzési Utasítás. Rendes-, széles-, és keskenynyomtávolságú közfargalmú, valamint korlátolt közforgalmú vasutak számára. Bp., Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, belül tollas jegyzetekkel, beragasztott javításokkal, kiegészítésekkel.
1959 Magyar Államvasutak Miskolci Igazgatóság Közlekedési határozmányok I. rész. Miskolc, Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.