Festmények és grafikák Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1512768
10012
288
Baranszky Emil László (1877-1941): Ministráns. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×18 cm 1513864
10013
288
Barcsay jelzéssel: Figurák. Szén, papír, felcsavarva, 54×77 cm 1511102
10014
288
Barcsay jelzéssel: Nő almával. Szén, papír, hajtott, szakadásokkal, 38×26 cm 1495006
10015
288
40000
Bartha László (1902-1998): Éjszakai fények a Nyugati pályaudvarnál. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×44 cm 1511442
10016
288
Bauer Emil (1891-1960): Kovácsműhely. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×30 cm 1507891
10017
288
28000
Bálint Endre (1914-1986): Szenvedő Krisztus. Monotípia, papír, jelzett, 29×42 cm 1512738
10018
288
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Badacsonynál. Olaj, karton, fakeretben, 25×35 cm 1514023
10019
288
Bánfi jelzéssel: Vitorlások. Olaj, karton, 23×33 cm 1121817
10020
288
Bánk Ernő (1883-1962): Zsákfoltozónő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×23 cm 1511187
10021
288
Bánó Endre (1921-1992): Margit híd, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×26,5 m 1515156
10022
288
28000
Bene jelzéssel: Műteremben, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 59×49 cm 1518458
10023
288
Ifj. Benedek Jenő (1939-): Vízparton. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 15×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft