Bolhapiac Tételek száma: 290
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1516857
11284
288
Flea Market
Mágneses szalvétatartó, 8x6,5 cm 1514894
11285
288
Flea Market
Kegytárgyak: 14 db medalion és rózsafüzér, valamint egy óraképes gyűrű 1517087
11286
288
Flea Market
Kis számológép fém tollal, újszerű állapotban, 11x3cm 1517508
11287
288
Flea Market
Barokkos díszítésű öntöttvas dugóhúzó / Vintage cork screw 1459372
11288
288
Flea Market
Bőr borítású ékszeres dobozka, kopásnyomokkal, 12x8x5 cm 1500573
11289
288
Flea Market
2 db régi mustfokoló, eredeti sérült tokban, h:23 és 32 cm 1508088
11290
288
Flea Market
Fém tálca, kopott, 26×16 cm 1518830
11291
288
Flea Market
3 db Colorvox hanglemez - képeslap 1516991
11292
288
Flea Market
Cigarettatartó fa doboz, 19×11 cm 1424660
11293
288
Flea Market
Vegyes horgolt és csipke terítő tétel 1517846
11294
288
Flea Market
Francia kártya ( 3 pakli), két fajta méretben 1511054
11295
288
Flea Market
Borostyán karkötő és mandzsetta Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft