https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 152

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fejér megye művészeti emlékei. The historic monuments of Fejér county. Szerk.: Entz Géza Antal, Sisa József. Bp., 1998, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet és a Szent István Király Múzeum közös kiadványa. Kiadói papírkötés. Sisa József szerkesztő által dedikált példány.
15024.

Fejér megye művészeti emlékei. The historic monuments of Fejér county. Szerk.: Entz Géza Antal, Sisa József. Bp., 1998, MTA Művészettörténeti Kutató Intézet és a Szent István Király Múzeum közös kiadványa. Kiadói papírkötés. Sisa József szerkesztő által dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
2
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval és kissé kopottas gerinccel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.
15025.

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas borítóval és kissé kopottas gerinccel, számos eredeti fényképpel és rajzzal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15026.

Lengyel Géza: Balkán. Szerbek, muzulmánok és más balkániak. Bp., 1916, Nyugat Szépirodalmi Szemle. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.
15027.

Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Hamvas József: Budapest megújhodása 1924-1933. Kortörténeti vázlat. Bp., 1942, szerzői. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
15028.

Hamvas József: Budapest megújhodása 1924-1933. Kortörténeti vázlat. Bp., 1942, szerzői. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Történeti és néprajzi tanulmányok Ceglédről. Szerk.: Kocsis Gyula. Ceglédi Füzetek 28. Bp., 1993, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15029.

Történeti és néprajzi tanulmányok Ceglédről. Szerk.: Kocsis Gyula. Ceglédi Füzetek 28. Bp., 1993, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Furta Krónikáskönyve. Szerk.: Dr. Baranyi Béla, Jordán Sándor. Furta, 1998, Furta Közösség Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15030.

Furta Krónikáskönyve. Szerk.: Dr. Baranyi Béla, Jordán Sándor. Furta, 1998, Furta Közösség Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Sisa Béla: Száz fénykép - Száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence népi építészeti emlékeiből. Nyíregyháza, 1996, Múzeumfalu Baráti Köre. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
15031.

Sisa Béla: Száz fénykép - Száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence népi építészeti emlékeiből. Nyíregyháza, 1996, Múzeumfalu Baráti Köre. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15032.

Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Lantos Péter: Jászfényszaru története. Életirás a redemtiótóll a jász kiváltság megszűnéséig. Szerk.: Berze Lászlóné. Jászfényszaru, 2003, Jászfényszaru Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15033.

Lantos Péter: Jászfényszaru története. Életirás a redemtiótóll a jász kiváltság megszűnéséig. Szerk.: Berze Lászlóné. Jászfényszaru, 2003, Jászfényszaru Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Jó állapotban.
15034.

Kisházi-kovács László: A városi kegyuraság Szegeden. (A kezdetektől 1850-ig.) METEM Könyvek 59. Bp., 2006, METEM. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
3
Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.
15035.

Arminius Vambéry: Aminius Vambéry His Life & Adventues. London, 1886, T. Fisher Unwin, XIX+350+30 p. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötés. Angol nyelven. A gerince és a kötése sérült. A Vámbéry kép elöl a hártyapapír leszakadt. / Linen-binding, in english language, with some damages.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz