Robert Sherrod: Tarawa. [Washington], 1944, Egyesült Államok Tájékoztató Hivatala (Duell Slon and Pearce), 88 p.+16 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója leszakadt a könyvtestről, cellux-szal ragasztott, javított gerinccel.
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.
Katonai Helyesírási Tanácsadó Szótár. Szerk.: Dr. Kovács József, Fábián Pál, Dr. Szemere Gyula. Budapest, 1980, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.