Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 98

Luciano Berti: All The Works of Michelangelo and Sistine Chapel. Firenze, 1969, Bonechi. Kiadói papírkötés, képekkel gazdagon illusztrálva, angol nyelven. Jó állapotban.
15416.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15417.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Művészeti szótár. Szerk.: Végh János. Bp.,1997, Corvina. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15418.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15419.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15420.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15421.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Gerszi Teréz - A németalföldi rajzművészet két évszázada. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, javított kiadói védődobozában.
15422.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schade Werner: A Cranach festő család. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
15423.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15424.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Budapest, 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kartonborítóval.
15425.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15426.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A renaissance mesterei. Giorgio Vasari életrajzaiból ford. és jegyz. Honti Rezső. Bp., 1944, Győző Andor. Harmadik kiadás. Kiadói díszes félvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, fekete-fehér illusztrációkkal.
15427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft