Militária Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1425316
13091
287
Military
1940 Katonai tablófotó, kemény hátú fotó, Borsay color fotó Budapest, a karton sarkai sérültek, hiányosak, de a fotó ép, 20x24 cm. 1506711
13092
287
Military
1939 A lengyel-magyar határon. Rejtő hadnagy fotója kartonon. / Polish-Hungarian border. 29x22 cm 1505367
13093
287
Military
1920 Budapesti Karhatalmi Városparancsnokság két katonai és fegyverviselési igazolvány. 1504990
13094
287
Military
1919 Tanácsköztársaság két karhatalmista igazolvány, rossz állapotban 1505394
13095
287
Military
1944 december. Eburafakó 5 . szám. A Magyar Honvédtisztek Szabadságmozgalmának kiáltványa. Szamizdat kiadás. 1505402
13096
287
Military
1944 A Vörös hadsereg plakátja a végső győzelemről / World War II. Soviet Red Army poster. 29x21 cm 1419929
13097
287
Military
cca 1950-1980 Rendőrségi gumibot, használt, h: 45,5 cm 1359858
13098
287
Military
"Zrínyi Miklós 1620-1664 / Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú Hollóházi porcelán emlékváza Kádár-címerrel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 1359974
13099
287
Military
"Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" feliratú látképes porcelán plakett, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, saját dobozában, 8,5×11,5 cm 1385982
13100
287
Military
cca 1910 Katonatisztek egy villa kertjében, nagyméretű tablókép / Hungarian soldiers large tableau 40x30 cm 1494354
13101
287
Military
Bajonett tokkal, bontatlan, új állapotban 1505105
13102
287
Military
1955 Magyarország katonai térképe a légifolyosókkal, vászon, 77×103 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft