Sostarics Lajos (1896-1968): A Vasutas-ház a Kodály köröndön (2014-ben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Sostarics-Lajos-1896-1968-A-Vasutas-haz-a-Kodaly-korondon-2014-ben-leegett-akvarell-pap~II1503641
1503641
10194
287
Leírás: Sostarics Lajos (1896-1968): A Vasutas-ház a Kodály köröndön (2014-ben leégett), akvarell, papír, jelzett, 12,5×17,5 cm
: ekb