Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1425406
10096
287
Kmetty jelzéssel: Férfi akt. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×40 cm 1504249
10097
287
Kobza Zahn Ilus (?-?): Virágcsendélet. Pasztell, papír, sérült üvegezett keretben, 40×26 cm 1502868
10098
287
3800
Konecsni György (1908-1970): Tehenek. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1509903
10099
287
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Felszabadulás, Budapest. Rézkarc, jelzett. 30x40 cm 1509191
10100
287
50000
Konfár Gyula (1933- 2008): Leány portré. Olaj, farost, jelzett, 80×60 cm 1509190
10101
287
50000
Konfár Gyula (1933- 2008): Sziklás tengerpart. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1472638
10102
287
Kohán jelzéssel: Az ágyon. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 27×40 cm 1436607
10103
287
3800
Kovái jelzéssel: Fekvő akt. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×31 cm 1509196
10104
287
50000
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Pásztorok. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1434298
10105
287
Kórusz József (1927-2010): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm 1504756
10106
287
4800
Kövesárki Ferenc (?-): Keresztút. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×27 cm 1451599
10107
287
Kőris Zoltán (?-): Kacsák. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft