Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1503641
10194
287
Sostarics Lajos (1896-1968): A Vasutas-ház a Kodály köröndön (2014-ben leégett), akvarell, papír, jelzett, 12,5×17,5 cm 1503613
10195
287
Sostarics Lajos (1896-1968): Favágás tanulmányrajzok, pasztell, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 31,5×23 cm 1503644
10196
287
Sostarics Lajos (1896-1968): Hotel Budapest, akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 23,5×18,5 cm 1509943
10197
287
Sostarics Lajos (1896-1968): Trollibusz a Városligetnél. Ceruza, papír, jelzett 14x18 cm 1509936
10198
287
Sostarics Lajos (1896-1968): Autóbuszok akvarell, papír, jelzés nélkül, 28x22 cm 1507758
10199
287
Oskar Stöessel (1879-1964): Bérház. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 9×11 cm 1161793
10200
287
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, sérült, 40x50cm 1494613
10201
287
Szabó Csaba (1970-): Orgonista feketén-fehéren. Kollázs, karton, keretben, 10×10 cm 1456432
10202
287
Szántó jelzéssel: Vázlat rajzok. Toll, hártyapapír, 24×24 cm (2×) 1436918
10203
287
Szász jelzéssel: Arcok, szemek. Tus, papír, d:12 cm 1501866
10204
287
Szász jelzéssel: Arcok. Filctoll, papír, 12×8 cm 1501869
10205
287
Szász jelzéssel: Síró arcok. Filctoll, papír, 16×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft