Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1342544
10169
287
Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm 1389131
10170
287
Rafael jelzéssel: Ötórai tea. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 60×40 cm 1502007
10171
287
Reich Gábor (1951-): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 29×19 cm 1462675
10173
287
Regdon Irén (?-?): Görög utcarészlet. Ceruza, papír, jelzett, 23×17 cm 1507359
10174
287
22000
Remsey jelzéssel: Tempo. Olaj, falemez, 69×49 cm 1510227
10175
287
Réti Mátyás (1922-2002): Utcán. Linó, papír. Jelzett, sorszámozott .62/100. Üvegezett keretben. 46x54 cm 1503624
10176
287
Révész Napsugár (1944-): Nyár. Litógráfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×30 cm 1505275
10177
287
160000
Rozsda Endre (1913-1999): Kilátás az ablakból. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 60×80 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1505273
10178
287
160000
Rozsda Endre (1913-1999): Kertrészlet, 1951. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1425394
10179
287
Róna jelzéssel: Álom. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 43×60 cm 981233
10180
287
Róna Emy (1904-1988): Felvonulás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×16 cm 1468231
10181
287
RR jelzéssel: Fehér ruhás hölgy. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 43×34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft