Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1508709
10157
287
Perlott jelzéssel: Női akt háttal. Szén, papír, 43×30 cm 1507547
10158
287
Perlott jelzéssel: Korhadt fa. Olaj, papír, üvegezett keretben, 60×40 cm 1509188
10159
287
22000
Ivan Petrovics (?-?): Ballerina (Benua). Olaj, vászon, jelzett, keretben, 80×60 cm 1501873
10160
287
Pittner jelzéssel: Utca. Tempera, papír, 43×60 cm 1501968
10161
287
Pleidell jelzéssel: Tengerparti város. Pasztell, papír, 60×55 cm 1501892
10162
287
Podolini jelzéssel: Kubikus. Olaj, karton, sérült, 33×42 cm 1448001
10163
287
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm 1448019
10164
287
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm 1449874
10165
287
Pollák jelzéssel: Görögdinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 55×70 cm 1507575
10166
287
Pólya jelzéssel:Nagy fa árnyékában. Olaj, vászon, festék kopásokkal, keretben, 60×80 cm 1507530
10167
287
Pór jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, vászon, 50×68 cm 1507335
10168
287
Pór jelzéssel: Ülő férfi akt. Olaj, farost, 78×63 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft