Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1505650
10144
287
Orbán jelzéssel: Téli táj. Tempera, papír, sérült, üvegezett keretben, 24×31 cm 927100
10145
287
Orosz István (1951-): Vármegyebál. Nyomat, papír, jelzett, sérült, 42×57 cm 1503488
10146
287
Ősz Dénes(1915-1980): Tabán. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1502699
10148
287
Patay Mihály (1910-1956): Téli patak part. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 14×30 cm 675191
10149
287
Pataki Dénes (1921-1975):Egyéniség vizsgálat. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1470859
10150
287
Paula jelzéssel: Kastély. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 13×10 cm 1503495
10151
287
4400
Paulovits Pál (1892-1975): Árnyas út. Rézkarc, papír, jelzett, 30×43 cm 1468032
10152
287
Pál jelzéssel: Parkban. Tus, papír, üvegezett keretben, 34×25 cm 1509202
10153
287
Penyigey jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, 30×39 cm 1509201
10154
287
Penyigey jelzéssel: Téli folyópart. Olaj, vászon, 25×34 cm 1509203
10155
287
Penyigey jelzéssel: ház a völgyben. Olaj, vászon, 24×34 cm 1501851
10156
287
Perlott jelzéssel: Mozgás tanulmány. Szén, papír, szakadásokkal, felcsavarva, 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft