Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1296355
10120
287
Lunczer Anikó (1942-): Dunapart. Színes linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm 1453230
10121
287
Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm 1414274
10122
287
Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm 1414260
10123
287
Henri Matisse (1869-1954): Cím nélkül I. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 38×29 cm 1414277
10124
287
Henri Matisse (1869-1954): Fekete, zöld. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm 1420598
10125
287
Max jelzéssel: Bécsi kávézok 6 db. Rézkarc, papír, 13×17 cm 1336660
10126
287
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree. Bubnay Imre a benczés szakács. Ceruza, papír, jelzett, 18×12 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed 1501912
10127
287
MCP jelzéssel: Mediterrán táj hegycsúcsokkal. Olaj, farost, 48×80 cm 1436707
10128
287
3800
Medveczky jelzéssel: Labdázók. Szén, papír, üvegezett keretben, 38×30 cm 1459070
10129
287
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 56×37 cm 1459077
10130
287
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 40×30 cm 1472827
10131
287
Medveczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft