Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 143

Lebó Ferenc (1960-) 1995. Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (PP)
30463.

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "Nagyvárad - Szent László halálának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1 (PP)

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lebó Ferenc (1960-) 1996. MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30.68g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomatos
30464.

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "MKB - Honfoglalás 1100. évfordulójára - Első magyar pénzérme" Ag emlékérem eredeti MKB tokban, ismertetővel (30.68g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomatos

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1993. SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993. aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
30465.

Madarassy Walter (1909-1994) 1993. "SANCTVS STEPHANVS HVNGARIAE PROTOREX ET APOSTOLVS / István királynak szíve gazdagságát - Budapest 1993." aranyozott fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Papp László (1947-) 1992. Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat - Vízilabda Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (30,95g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos,felületi karc
30466.

Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia- Magyar Csapat - Vízilabda" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (30,95g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomatos,felületi karc

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:2 Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF
30467.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Rajki László (1939- ) 1979. Darvas Irodalmi Emlékház - 1979 Orosháza Br plakett (77mm) T:2
30468.

Rajki László (1939- ) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - 1979 Orosháza" Br plakett (77mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Rajki László (1939-) 1983. Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság Br díjplakett (117mm) T:2 kis oxidáció
30469.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Rajki László (1939-) 1986. MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub peremén jelzett Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH1
30470.

Rajki László (1939-) 1986. "MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub" peremén jelzett Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH1

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rajki László (1939-) 1986. Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs Ag emlékérem (35g/0.835/42mm) T:2(PP)
30471.

Rajki László (1939-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők Orosházi Csoportja / Juhász Balázs" Ag emlékérem (35g/0.835/42mm) T:2(PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rajki László (1939-) 1987. Darvas József - A legnagyobb magyar falu / 75 éve született Ag emlékérem (35,68g/0.835/42mm) T:2(PP)
30472.

Rajki László (1939-) 1987. "Darvas József - A legnagyobb magyar falu / 75 éve született" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42mm) T:2(PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Rajki László (1939- ) 1987. Dr. Kaáli Nagy Géza biológiai tehetségtámogató díj - Táncsics Gimnázium Orosháza Br plakett (92mm) T:1-,2 kis öntési hiba
30473.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Rajki László (1939-) 1988. MÉE Orosházi csoportja / ...Minden javítás kivihetetlen, mely nem gyökeres. Eötvös József 193-1971 peremén jelzett Ag emlékérem (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH2
30474.

Rajki László (1939-) 1988. "MÉE Orosházi csoportja / ...Minden javítás kivihetetlen, mely nem gyökeres. Eötvös József 193-1971" peremén jelzett Ag emlékérem (35,52g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo. Adamo OH2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft