Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1436852
30523
285
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
1978. "XVII. IVV Kongresszus Budapest 1978. V. 5-7." Zsolnay porcelán emlékplakett (151mm) T:1- 1416891
30524
285
Numizmatika
1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (0.640), plombált műanyag tokban T:1 patina 1493666
30525
285
Numizmatika
1984. "100 éves a Szerelvényértékesítő Vállalat" Br emlékérem lezárt plasztiktokban (42,5mm) + 1985. "MSZMP - XIII. Józsefvárosi Pártértekezlet" egyoldalas Br emlékérem, sérült tokban (42,5mm) T:1 1417308
30526
285
Numizmatika
1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), plombált műanyag tokban T:1 1465748
30527
285
Numizmatika
1986. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:PP 1434450
30528
285
Numizmatika
1988. "A finn-magyar gyógyszálló alapkőletételének emlékére - Budapest" Br emlékplakett dísztokban (79mm) T:2 1490599
30529
285
Numizmatika
1988. "Műkorcsolya és Jégtánc Világbajnokság 1988 Budapest Magyarország - Március 21-27." angol nyelvű fém plakett eredeti tokban (60x100mm) T:1- 1463015
30530
285
Numizmatika
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP 1492185
30531
285
Numizmatika
1990. "Citibank Budapest / 5 év Budapesten" Ag emlékérem (0.925/21.9g/30mm) díszdobozban T:1-(PP) 1471984
30532
285
Numizmatika
1992. "200 éves a soproni magyar nyelvű színjátszás / Petőfi Színház Sopron" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1488343
30533
285
Numizmatika
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:1 (PP) 1488335
30534
285
Numizmatika
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." bronzozott Cu emlékérem műanyag tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft