Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1490230
30883
285
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950-1960. "Dinamo Budapest" - Dinamó Villamos Forgógépgyár aranyozott, zománcozott fém kitűző (18x20mm) T:2 1421517
30884
285
500
Numizmatika
~1950-1960. "Népstadion" zománcozott Br kitűző (15x13mm) T:2 1484385
30885
285
Numizmatika
~1950-1960. "Magyar Adócsőgyár" zománcozott fém kitűző (3x) T:2 1425451
30886
285
Numizmatika
1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, nem saját, sérült tokban T:2
NMK 549 1438231
30887
285
Numizmatika
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
NMK.: 670. 1490178
30888
285
Numizmatika
~1960. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott fém jelvény (20mm) T:2 1466024
30889
285
Numizmatika
~1960. "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény tokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:2 1466020
30890
285
Numizmatika
~1960-1980. "Kiváló Dolgozó" zománcozott kitüntetés miniatűrrel plasztiktokban + ~1970. "Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban + DN "Kiváló Társadalmi Munkás" aranyozott, zománcozott fém jelvény, tokban T:2 1490092
30891
285
Numizmatika
~1960-1980. "Spartacus Tanfolyam" fém jelvény (14,5x20mm) T:2 1494388
30892
285
Numizmatika
1962. "Közlekedési Építő Vállalat 5 év Törzsgárda" zománcozott fém kitűző a viselésre jogosító igazolvánnyal T:2 1421136
30893
285
Numizmatika
1965. "Hungarian Trade Exhibtion (Magyar Kereskedelmi Kiállítás)" angol nyelvű zománcozott fém jelvény (17x23mm) T:2
Hungary 1965. "Hungarian Trade Exhibiton" english language enamelled badge (17x23mm) C:XF 1420865
30894
285
Numizmatika
1969-1971. "MHSZ Törzsgárda 10 év" ezüst fokozatú jelvény + "MHSZ Törzsgárda 20 év" arany fokozatú jelvény, mindkettő igazolvánnyal T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft