Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 121

Ezüst(Ag)  önmagában körbeforgó gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,1 g
19049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) matt jeggyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 3,1 g
19050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) fantáziamintás gyűrű, jelzett, méret: 71, nettó: 3,8 g
19051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) áttört függő, jelzett, h: 3 cm, nettó: 2,2 g
19052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) fonatos, áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,9 g
19053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) függő türkiz berakással, jelzett, 4,8x2 cm, bruttó: 7,8 g
19054.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15

Ezüst(Ag) francia kártyamotívumokkal díszített gyűrű, jelzett, méret: 68, nettó: 6,4 g
19055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) önmagában körbeforgó láncgyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,7 g
19056.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag.) "Kithytől" feliratú tálka, jelzett,  d:7 cm, nettó:36 g
19057.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Aranyozott ezüst fülbevaló hematit golyókkal. Jelzett.
19058.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Aranyozott ezüst bross. Jelzett. 4,9 g / Silver broche
19059.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

14 K. arany fülbevaló pár igazgyöngy függőkkel 1,4g / Gold earrings with pearl.
19060.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft