Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1488799
19049
285
Jewellery
Ezüst(Ag) önmagában körbeforgó gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,1 g 1488780
19050
285
Jewellery
Ezüst(Ag) matt jeggyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 3,1 g 1488774
19051
285
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziamintás gyűrű, jelzett, méret: 71, nettó: 3,8 g 1489444
19052
285
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört függő, jelzett, h: 3 cm, nettó: 2,2 g 1489441
19053
285
Jewellery
Ezüst(Ag) fonatos, áttört gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,9 g 1489429
19054
285
Jewellery
Ezüst(Ag) függő türkiz berakással, jelzett, 4,8x2 cm, bruttó: 7,8 g 1488743
19055
285
Jewellery
Ezüst(Ag) francia kártyamotívumokkal díszített gyűrű, jelzett, méret: 68, nettó: 6,4 g 1488757
19056
285
Jewellery
Ezüst(Ag) önmagában körbeforgó láncgyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,7 g 1483876
19057
285
Jewellery
Ezüst (Ag.) "Kithytől" feliratú tálka, jelzett, d:7 cm, nettó:36 g 1493065
19058
285
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló hematit golyókkal. Jelzett. 1493066
19059
285
Jewellery
Aranyozott ezüst bross. Jelzett. 4,9 g / Silver broche 1494405
19060
285
19000
Jewellery
14 K. arany fülbevaló pár igazgyöngy függőkkel 1,4g / Gold earrings with pearl. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft