Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.)
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és külső erők hatása a fa anyagának mechnaikai tulajdonságaira. Második kiadás.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Második kiadás.
Budapest, 1919-1920-1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója kopott, a II. kötet előzéklapja, címlapja szakadt, a könyvben pedig ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. A másik két kötet jó állapotban.
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. II. kötet. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközi térképecskével és diagrammal 462 p. Bp., 1926, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói, kék félvászonkötésben, jó állapotban. A gerinc enyhén sérült.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 299 oldal.
A könyv alsó lapszélei foltosak.
Malatyinszki József, Petőcz Károly, Szabó Ferenc: Egy mezsgyéjén. A Kner nyomda Gyomai és Békéscsabai üzemeinek története. 1982, Kner nyomda. Kiadói egészvászon szakadozott kiadói borítóval, 266 p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.