Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 396

Taksonyi János - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Veszedelmes dolog a boszorkányokat megbántani és még három történet. Bp., 1996, Képes Próza Tár. 88. számú sorszámozott példány, készült 600 számozott példányban. Banga Ferenc és Szemethy Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
13945.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
13946.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13947.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Regényírók Képes Kiadása, 4 kötet (5,7,37, 44 kötetek):  Nagy Ignácz: Magyar Titok I, III kötetek. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.  Baksay Sándor: Pusztai találkozás. Patak banya. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.  Iványi Ödön: A püspök atyafisága. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
13948.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13949.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13950.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13951.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Német-magyar, magyar-német műszaki szótár I-II. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.
13952.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13953.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13954.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Általános Kislexikon 1-2. Bp., 2005, Magyar Nagylexikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, kiadói karton dobozban. Jó állapotban.
13955.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar-angol műszaki szótár. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János és Katona Loránt. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Hatodik, változatlan kiadás.
13956.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft