Taksonyi János - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Veszedelmes dolog a boszorkányokat megbántani és még három történet. Bp., 1996, Képes Próza Tár. 88. számú sorszámozott példány, készült 600 számozott példányban. Banga Ferenc és Szemethy Imre aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
Magyar Regényírók Képes Kiadása, 4 kötet (5,7,37, 44 kötetek):
Nagy Ignácz: Magyar Titok I, III kötetek. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
Baksay Sándor: Pusztai találkozás. Patak banya. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
Iványi Ödön: A püspök atyafisága. Bp., 1905, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas borítóval.
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kissé kopottas borítókkal, néhol kissé laza fűzéssel, a 2 és 3. kötet borítója sérült, a 12. kötet védő-, és előzéklapja kijár. A 24 kötetes lexikon 12 kötetbe kötve.
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Orosz-magyar szótár I-II, Magyar-orosz szótár I-II. Szerk.: Hadrovics László, Gáldi László. Bp., 1972-1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Orosz-magyar műszaki szótár I-II, Magyar-orosz műszaki szótár I-II. Szerk.: Katona Loránt. Bp., 1975-1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.