Porcelán Tételek száma: 63
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489878
11127
285
Hollóházi riolit kulacs, kézzel festett, jelzett, kis csorbákkal, m:16 cm 1259910
11128
285
Hollóházi mókus, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:14 cm 1484973
11129
285
Hollóházi porcelán kalapos hölgy kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm 1484976
11130
285
Hollóházi ülő olvasó lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm 1485823
11132
285
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, matricás, kis kopásnyommal, jelzett, d: 24 cm 1486265
11133
285
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, matricás, nagyon apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 26 cm 1494177
11134
285
Gránit tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18 cm 1494174
11135
285
Gránit tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18 cm 1494225
11136
285
Fischer Emil virágmintás lapostányér, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24,7 cm 1494422
11137
285
Kalocsa kézzel festett porcelán bonbonnier s: 12 cm. 1494664
11138
285
Pisztrángos porcelán tányér Rerrich F: Budapest jelzéssel Matricás, kopott. d. 20 cm 1486274
11139
285
Aquincumi óvódás a macival, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft