Nyomtatványok

Tételek száma: 371

Fritz Vith: Leica Handbuch. 1941, Technisch-Pädagogischer Verlag. Wetzlar, Scharfes Druckereien. Kiadói egészvászon kötés, német nyelven.
13022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1941 A Csendőrségi lapok 11. száma.
13023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 bőrkötéses, mini tárca naptár, jó állapotban, néhány bejegyzéssel
13024.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
13025.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1941 Meghívó a jogászbálra
13026.

1941 Meghívó a jogászbálra

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1941 Teleki Szőlőtelepek Villány Szőlészeti értesítője, Pátria-ny., fekete-fehér fotókkal, kissé foltos papírborítóval.
13027.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

1941 Ünnep, 3 db, VIII. évf. 8.,9.,13. számok, változó állapotban, kissé kopottas borítóval
13028.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941  Bárdossy László miniszterelnöki rendelete (2890/1941. M. E. sz.) az életbiztosítási szerződések körében a háborús haláleseti kockázat viselése tárgyában, 2 p.
13029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1938  Az Ujság XIV. évfolyamának 58. száma, címlapon háborús hírekkel
13030.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1941 A Magyar Szó I. évfolyamának 2. száma háborús hírekkel
13031.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1942 A 8 Órai Újság XXVIII. évfolyamának 92. száma, címlapon az Ausztrália és Új-Zéland védelméről szóló cikkel
13032.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1942  A Magyar Nemzet XVIII. évfolyamának 277. száma, a szovjet támadásokról szóló hírekkel
13033.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft