Nyomtatványok Tételek száma: 371
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1488583
13022
285
Printed Materials
Fritz Vith: Leica Handbuch. 1941, Technisch-Pädagogischer Verlag. Wetzlar, Scharfes Druckereien. Kiadói egészvászon kötés, német nyelven. 1492304
13023
285
Printed Materials
1941 A Csendőrségi lapok 11. száma. 1459951
13024
285
Printed Materials
1941 bőrkötéses, mini tárca naptár, jó állapotban, néhány bejegyzéssel 1247980
13025
285
Printed Materials
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben. 1463077
13026
285
Printed Materials
1941 Meghívó a jogászbálra 1486287
13027
285
Printed Materials
1941 Teleki Szőlőtelepek Villány Szőlészeti értesítője, Pátria-ny., fekete-fehér fotókkal, kissé foltos papírborítóval. 1484321
13028
285
Printed Materials
1941 Ünnep, 3 db, VIII. évf. 8.,9.,13. számok, változó állapotban, kissé kopottas borítóval 1456683
13029
285
Printed Materials
1941 Bárdossy László miniszterelnöki rendelete (2890/1941. M. E. sz.) az életbiztosítási szerződések körében a háborús haláleseti kockázat viselése tárgyában, 2 p. 1492082
13030
285
Printed Materials
1938 Az Ujság XIV. évfolyamának 58. száma, címlapon háborús hírekkel 1492135
13031
285
Printed Materials
1941 A Magyar Szó I. évfolyamának 2. száma háborús hírekkel 1492059
13032
285
Printed Materials
1942 A 8 Órai Újság XXVIII. évfolyamának 92. száma, címlapon az Ausztrália és Új-Zéland védelméről szóló cikkel 1492104
13033
285
Printed Materials
1942 A Magyar Nemzet XVIII. évfolyamának 277. száma, a szovjet támadásokról szóló hírekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft