1928 Az erdő. A Magyar Erdészeti és Vadászati Műszaki-Segédszemélyzet Országos Szövetségének hivatalos lapja, II. évfolyam 9.,10. számok, a 9. számban ceruzás aláhúzásokkal.
1929 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. Egy lapon szakadás. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
1929 A Toll Irodalmi és kritikai hetilap. Főszerkesztő Zsolt Béla. Kis példányszámú értelmiségi hetilap, benne Zsolt Béla, József Attila, Szász Zoltán, Németh Andor, Komlós Aladár és mások írásaival. A borító Berény Róbert munkája. Budapest, 1929. szeptember 8., I. évfolyam, 21. szám, 42 p. Kiadói tűzött picit foltos papírkötésben.
1929 Bp., Luigi Ferdinando Marsigli di Bologna gróf tábornok XVII. századvégi magyarországi csillagászati megfigyelései, írta: Bevilaqua-Borsody Béla, különlenyomat a Stella IV. évf. 2. számából, 22p
cca 1930 Magyar és külföldi hotelek, városok képes ismertető füzetek, képeslapok, néhány sérült hotelcímke. / Hotels, cities picture tourist guides and maps