Kerámiák Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1485810
11089
285
Art-ceramics
Irizáló mázas kerámia kaspó, jelzés nélkül, hibátlan, m:16 cm, d:17 cm 1424850
11090
285
Art-ceramics
Locsolkodás, mázsa kerámia figura, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm 1452486
11091
285
Art-ceramics
Maci a lépes mézzel, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, m:15 cm 1464942
11092
285
Art-ceramics
Jelzett vietnámi váza, mázas karcolt és festett kerámia, kopott, m:20 cm, kiöntő festett, sorszámozott, kopott, m:17 cm 1452434
11093
285
Art-ceramics
Malacpersely, kézzel festett mázas cserép, jelzett( MHV), hibátlan, m:14 cm, h:19 cm 1304606
11094
285
100
Art-ceramics
"Mauthbräu Mühlbühl" feliratú mázas korsó, 0,5 l, kis lepattanásokkal, d: 9 cm 1435677
11095
285
Art-ceramics
Jelzett retró váza, apró lepattanással, m: 37 cm 1489274
11096
285
Art-ceramics
Sankt Gilgen-Wolfgangsee kerámia emlékváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 1489066
11097
285
Art-ceramics
2 db kerámia és porcelán figura, hibátlanok, kézzel festettek, jelzés nélkül, m: 8,5 és 9 cm 1275459
11098
285
Art-ceramics
Jelzett kerámia ikebana tál, 27x8 cm 1470089
11099
285
Art-ceramics
Mázas kerámia kaspó, jelzés nélkül, apró hibával, 18x12x9 cm 1494687
11100
285
Art-ceramics
Bagoly tétel, különböző méretben, porcelán és kerámia, kopott festés, összesen:9 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft