Fotó Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1490621
12092
285
Photo
1972 Jankovszky György(1946-): Tanulmány II. és III., feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12,5x18 cm 1490674
12093
285
Photo
1982 Jankovszky György(1946-): Budapest VIII. kerület, Kis Stáció és Horváth tér sarka, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 11x17 cm 1490662
12094
285
Photo
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház XII, színezett fotó, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 13x17,5 cm 1490659
12095
285
Photo
1983 Jankovszky György(1946-): New York, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 11x17 cm 1223444
12096
285
Photo
cca 1955 Járai Rudolf (1913-1993): Solymász, aláírt, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm 1208639
12097
285
Photo
cca 1930 Kallós Oszkár (1874-1955): Vadászzsákmány, pecséttel jelzett vintage fotó, 18x24 cm 855508
12098
285
3400
Photo
1928 Kankowszky Ervin (1884-1945): Mise után hazafelé, magyaros stílusban készült, jelzetlen vintage fotó a szerző hagyatékából, 18x24 cm 932989
12099
285
Photo
1938 Korschelt Miklós (1900-1982): Kapu alján, pecséttel, felirattal jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23x17 cm 1482643
12100
285
Photo
1942 Korschelt Miklós (1900-1982): Apáca, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 23x15 cm 1488851
12101
285
Photo
cca 1940 Lány erdőben, a padon, Korschelt Miklós (1900-1982) fotója, a hátoldalán pecséttel jelzett, a szélén szakadással, 24x18 cm. 908798
12102
285
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Vízparton. Jelzett fotó. 30x40 cm (egy kis szakadással) 1486871
12103
285
Photo
Laub Juci (?-?): Rex motorolaj, reklámfotó, hátulján pecséttel jelzett, 24,5×18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft