1967 Mátrai SZOT üdülő étterme, Járai Rudolf (1913-1993) fotóriporter hagyatékából, 1 db (jelzés nélküli) 9x12 cm-es vintage diapozitív felvétel és 1 db erről készült mai nagyítás, 18x25 cm
XIX. század vége/XX. század eleje Velencei életképek, 7 db, utólagos előhívás, 3 színezett, a hátoldalon Cedin Franseco bélyegzéssel, a képek egy része feliratozva a papíron, a képek egy része hullámos, egy részük a széleken szakadozott, 24x19 cm. és 15x24 cm. közötti méretben.
1900-1903 Egy olasz mérnök utazásai Németországban. 44 érdekes és mozgalmas, nagyrészt német városképeket tartalmazó album képaláírásokkal / Journey of an Italian engineer to Germany. Mostly Darmstadt 44 great photos with descriptions in album.
1954-1966 Vietnami távközlési hálózat építése, 29 fotó, francia és vietnámi feliratokkal, lakozott fa album gyöngyházberakással, oldalanként hártyapapírral, 30x40 cm./
1954-1966 The building of the communications system of Vietnam, 29 pc fotos, in French and Vietnamese languages, enamelled wood folder with pearl inlay, with onion-skins per pages, 30x40 cm.
cca 1940 Kirándulások a visszatért Felvidéken: Krasznahorka, Rozsnyó, Kassai-havasok,
Aranyida, Kassa (plusz néhány Balaton és Vác). 82 db privát fotó nagyméretű, vászonkötésű albumba (25×35 cm) ragasztva / photos of a South Slovakian trip after the First Vienna Award