Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1380039
10524
285
Ex libris - small-graphics
Helfried Weiß (1911-2007) Ex libris. Fametszet. Jelzett / bookplate, wood-engraving. Signed. 16x12 cm 1396226
10525
285
100
Ex libris - small-graphics
Helmerita Honkanen: Ex libris sihvonen. Klisé, papír, jelzés nélkül, 5x9 cm 1396185
10526
285
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): Paula Holl ex libris. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12x9 cm 1405250
10527
285
100
Ex libris - small-graphics
Hlinovsky Stanislav (1924-1994) : Ex libris LH. Litográfia, papír, jelzett, 5×4 cm 1396227
10528
285
Ex libris - small-graphics
prof. Jaroslav Vodrázka (?-?) : Ex libris, linómetszet, papír, 10x7cm 1439706
10529
285
Ex libris - small-graphics
Jörgen Brockdorff-Nielsen (?-?): Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 5×4 cm 1374989
10530
285
Ex libris - small-graphics
Juan Estiarte (1901-1986): Ex libris Sebatia Gasch. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10×7,5 cm 1419332
10531
285
Ex libris - small-graphics
Karel Nemec (1879-1960) Ex Libris Paul Heinicke. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 10×7 cm 1380049
10532
285
Ex libris - small-graphics
Klein Ervin: Ex libris. Svejk. Fametszet, Jelzett. / Svejk bookplate wood-engraving, Signed 9x14 cm 1380034
10533
285
Ex libris - small-graphics
Konstantin S. Koslowski (?-?): Ex libris. Fametszet / Russia bookplate wood-engraving 11x14 cm 1380041
10534
285
Ex libris - small-graphics
Konstantin S. Koslowski (?-?): Ex libris. Fametszet, Jelzett. / Russia bookplate wood-engraving, Signed 11x14 cm 1396307
10535
285
Ex libris - small-graphics
Kovács Csilla(?-?) : Ex libris, linó, papír, jelzett, 10x7cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: