Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 195
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1476378
30745
284
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2014. "MISCH - In Memoriam Misch Ádám Miskolc 2014 TPG" fém plakett (78mm) T:2 1468040
30746
284
4600
Numizmatika
DN "Czabán Samu Általános Iskola Díja" aranyozott Br emlékplakett. Szign.:IJH (?) (82mm) T:2 1468013
30747
284
Numizmatika
DN "Kodály" Br emlékplakett (95mm) T:2 oxidáció 1481113
30748
284
Numizmatika
DN "KPVDSZ 1900-1975 - A szakszervezet iránti hűségért" Br emlékplakett (102,5x89mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Aerofila 67 - Nemzetközi Légipostabélyeg Kiállítás Budapest" ezüstözött Br emlékérem (34,75g/40mm) + NSZK 1975. "Hapag - Nyugat-Indiai Posta" ezüstözött Br emlékérem (38mm) T:1-(PP),2 fo., patina 1475481
30749
284
Numizmatika
DN "A béke érdekében végzett eredményes munkáért - Országos Béketanács" zománcozott, aranyozott üveg és Br plakett dísztokban (119mm) T:1- 1298916
30750
284
Numizmatika
DN "MÁVAG" fém plakett fatalpon, a talp hátlapján "LUDVIG ÉREMVERŐ" (plakett 65x76mm) T:2- 1424241
30751
284
Numizmatika
DN "Bartók Béla emlékérem" ezüstözött Br érem (60mm) T:2 kopott ezüstözés 1445551
30752
284
Numizmatika
DN "Törzsgárda" Br emlékplakett tokban (79x33mm) T:2 1273592
30753
284
500
Numizmatika
DN "Váckörnyéki Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat" egyoldalas Br plakett (122x58,5mm) T:2 1480261
30754
284
Numizmatika
DN "Pomázért" Br plakett. Szign.: PE (80mm) T:2 1474255
30755
284
Numizmatika
DN "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata" jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:2(PP) 1474259
30756
284
5500
Numizmatika
DN "Magyar Könyvelői Kamara / A Kamara érdekében kifejtett munkájának elismeréséül..." névre szóló Ag emlékérem eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal (31,104g/0.999/42,5mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft