Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borítóval, és sérült kötéssel.
Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Officium majoris hebdomadae a dominica in Palmis usque ad sabbatum in Albis. Regensburg - Roma - New York - Cincinnati, 1902, Friedrich Pustet. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.