3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Richard Halliburton: Üres zsebbel a világ körül I-II. Ford. Fodor Erzsébet. Bp., 1931, Dante kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, enyhén kopottas gerinccel.