Bruno Brehm: Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította Fenyő László. Bp., 1937, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopott gerinccel, sérült kötéssel.
Bánhegyi Ferenc, Ősz Gábor, Dr. Szabolcs Ottó: Ezeréves Magyarország. Képek az ezeréves Magyarország történetéből. Celldömölk, 2000, Apáczai Kiadó. Az Apáczai Kiadó ügyvezető igazgatójának Esztergályos Jenőnek az dedikációjával Kasza József (1945-2016) vajdasági magyar politikusnak.
Széchenyi összeomlása. Az 1848-as napló. Ford. és magy. ell. Ferdinandy Mihály. /Officina könyvtár 16/17./
Bp., 1942. Officina. 101 p. Kiadói kartonálásban
Boyer, Paul - Nissenbaum, Stephen: Boszorkányok Salemben. A boszorkányság társadalmi gyökerei. Bp., 2002, Osiris (Osiris Könyvtár: Mikrotörténelem). Papírkötésben, jó állapotban