Tétel

Leírás:

Verlaine: Versek - Poésies. Poezis Kétnyelvű Kiadása. Szily Ernő fordítása. Budapest, É.N., Poézis. 1000 számozott példányból a 36. sz. példány. Fűzött papírkötés, 126 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A borítója kissé foltos, kopott. Pár lap sarka gyűrött.

Kikiáltási ár:

1 800 Ft
6.10 EUR, 7.20 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.