Tétel

Leírás:

Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
33.90 EUR, 40.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: sass_melinda

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.