Tétel

Leírás:

Eötvös Károly munkái sorozat 13 kötete (A nazarénusok, Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések, Emlékezések, A két ördög vára, A nagy per I-III., Gróf Károlyi Gábor följegyzései I-II., Deák Ferenc I-II, Magyar Alakok, Utazás a Balaton körül I.) Bp., 1901-1905, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel, változó állapotban.

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
13.56 EUR, 16.00 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.