Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 359

13961.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13962.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13963.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13964.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13965.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
13966.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13967.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13968.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13969.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13970.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Móra Imre: Húsznyelvű kiadói szótár. Budapest, 1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13971.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III+VII. Budapest, 1880-1882,1900, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a borítók picit kopottasak, néhány lap foltos, de alapvetően jó állapotban. Nem teljes, csak az első három, és a hetedik kötet.
13972.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft